czwartek, 30 listopada 2017

Od Kanane CD Tsukiko

Kanane to niezwykły chłopak, choć jego zachowanie jest różne, zależy od sytuacji. Akurat teraz znalazł się w dość niezwykłej sytuacji, gdyż natknął się na prześliczną niewidomą dziewczynkę. Do tego wszystkiego zabrał ją do kawiarni i zobaczył, że dziewczyna ma jakże urodziwego pupila. Choć jego dwa pupile, jeśli można nazwać tak, dwa opętane wilki nieznanej rasy nazwać. Dobrze, to powiedzmy sobie szczerze, że jego myśli o Tsu są nieczyste i bardzo brudne. Chłopak ledwo co się powstrzymuje od rzucenia się na nią i zabawienia jej zapewne rozkosznym ciałkiem. Chciałby słyszeć jej jęki i błagania, choć do takich on osób na co dzień nie należy. Jej słodki głos pobudzał dolne partie ciała chłopaka, ale nie mógł tak od razu, choć może się zgodzi. Jeśli nie to użyje wampirzego uroku i będzie jego. Jego ciekawość jest tak dużo, iż zastanawia się, jaka to ona jest w łóżku.
- No pracuje przy maszynach. Masz naprawdę wyczulony węch. Może chciałabyś wyjść dziś gdzieś wieczorem. Oczywiście, jeśli nie masz żadnych planów. - powiedział Kanane. Choć prawdę powiedziawszy część jego chciała tylko jednego, natomiast druga część chciała się do niej zbliżyć i poznać. Nie wiedział co powiedzieć, więc zbliżył swoją dłoń do jej i delikatnie dotknął. Jej uśmiech był powalający, prawie się nie mógł powstrzymać. Podniósł się delikatnie i zbliżył do niej, ich usta dzieliły milimetry. Zrobił to delikatnie, tak chodzi o pocałunek. Delikatny, gdy się odsuwał przygryzł jej wargę, po czym ja polizał.
- Wybacz za to, jesteś naprawdę atrakcyjną kobietą, nie mogłem się powstrzymać. - powiedział, uśmiechając pod nosem się lekko.
Poza tą urzekająco piękną kobietą nie widział nic i nikogo innego. Na pewno to żadne uczucie, prócz pożądania, tylko by brał ją. Na jednej nocy by się nie skończyło, może na kilkunastu.
Zjadł swoją porcję i brał się za napój, wziął truskawkę i zbliżył do jej warg.
- Otwórz usta. - powiedział.
Jednak dziewczyna, zrobiła to, o co prosił i wsunął jej truskawkę do ust. Już widział przed oczami scenę jak ona miała na ciele truskawki albo on.
~ Kanane hamuj się nie możesz teraz tak odwalać, jeszcze trochę, a może ci się odda.. - pomyślał chłopaczyna.

Tsu?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Szablon wykonała Sasame Ka z Panda Graphics