Sojusze i nasza reklama

Tutaj można zamieszczać reklamy blogów (czyt. sojuszników), jednak tylko za pozwoleniem. Komentarze podobne do reklam będą usuwane.

Dodatkowo tutaj znajduje się nasz banner i HTML do niego.

HTML:

<a href="http://the--asylum.blogspot.com/"><img src="https://2.bp.blogspot.com/-DVcre6ciUa0/VtcvvRteiII/AAAAAAAADSQ/CLQUUMOzIqc/s1600/tumblr_static_5dj3j9xanecco48gg0004480k.png"></a>
HTML:

<a href="http://the--asylum.blogspot.com/"><img src="https://3.bp.blogspot.com/-v0UfgouXXkw/V3Q3Zz_M0DI/AAAAAAAADfg/n8twDLp-6g0-g08x2wn5IBBgTDcUQ_Z5QCLcB/s1600/8o7okuyjkk.png"></a>

Sojusze:

Freedom Forest

ZA
14 komentarzy:

 1. [Sojusz?]
  Przez wieki Japonia była zamkniętym krajem, dobrowolnie odciętym od wpływów Dalekiego Zachodu. W tym środowisku rozwijała się unikalna na skalę światową magia, a pilnie strzeżone sekrety poszczególnych szkół i zakonów były przekazywane w tajemnicy garstce wybranych uczniów. Wiedza była na wagę złota i często to dostęp do niej, nie zaś talent ucznia, decydował o jego mocy magicznej. Tak jednak nie mogło być zawsze.
  W XIX wieku wraz z nadejściem epoki Meiji cesarz zauważył, że jeśli Japonia ma stać się dla Zachodu równym partnerem, potrzeba reform również na polu magii. I tak powstała szkoła na wzór brytyjskiego Hogwartu - Asahi no Hikari - która miała stać się ośrodkiem edukacji dla onmyouji, czyli japońskich czarodziejów i czarownic. Umiejscowiona w połowie drogi między dwiema historycznymi stolicami kraju, Kioto i Narą, ukryta za pomocą potężnych czarów przed wzrokiem ciekawskich, Asahi no Hikari szybko stała się renomowaną uczelnią, której mury opuszczali doskonale wyedukowani onmyouji.
  Od momentu założenia minęło ponad sto lat. Oblicze Japonii zmieniło się nie do poznania i podobnie zmieniał się program nauczania - wszystko po to, by sprostać nowym wymaganiom stawianym kolejnym rocznikom absolwentów. Nie zmienił się tylko charakter pięciu Domów, do których przydziela się aspirujących onmyouji...

  Asahi no Hikari

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podaj HTML bannera (jeśli macie) w tym komentarzu. Umieścić to na głównej stronce na razie nie możemy, ale jak tylko blog zacznie działać, wspomniemy o was.

   Usuń
 2. Divided Kingdom proponuje współpracę. O odpowiedź prosimy pod tym komentarzem lub na naszej stronce ^^
  http://watahakarmazynowejnocy.blogspot.co.uk/p/promuj-nas.html
  ~Slejki ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjmujemy sojusz. Podaj HTML bannera (jeśli macie) w tym komentarzu. Umieścić to na głównej stronce na razie nie możemy, ale jak tylko blog zacznie działać, wspomniemy o was.

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uznam to za reklamę bez proponowania sojuszu, z racji iż nie widzę pytania o to. Usuwam.

   Usuń
 4. Wataha Istot Nocy przyjmuje propozycję współpracy.
  Powodzenia w prowadzeniu bloga : )
  ~ Administracja WINu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My już was zareklamowaliśmy. Teraz wy :).

   Usuń
 5. Zapraszamy do wymiany bannerami z naszym blogiem
  https://produce101rpg.blogspot.com/p/sojusze.html

  OdpowiedzUsuń
 6. A Zapraszam do wymiany :v
  https://kaminojigen.blogspot.de/p/polecane-wymiary.html
  ~ 2 Admin aka Shin

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodane. Przepraszam, że tak późno.

   Usuń
 7. banner dodany :)
  ilvermorny-sww.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Szablon wykonała Sasame Ka z Panda Graphics