Fabularni

Tutaj znajdują się postacie, które można używać w opowiadaniach. Nie można nimi zawładnąć, uśmiercić, ani być z nim w związku. Niektóre można zaadoptować. Obchodźcie się z nimi z szacunkiem, a będzie wam dane.

Matka
Program mający ponad 50 lat, i wciąż udoskonalany. Głowa Rodziny. Dowodzi całym systemem. Zanim podejmie ważną decyzję, omawia wszystkie za i przeciw z resztą Rodziny, reprezentantami biznesmenów i generałami wojskowymi. Dziwne jest mówić to o programie, ale jest miłościwa i czuć od niej prawie prawdziwą matczyną miłość. Zazwyczaj pokazuje się jako twarz młodej kobiety. Czasem używa hologramu starej kobiety w mundurze wojskowym dla powagi.Ojciec
Ojciec nie należy do tych, co lubią przywdziewać ludzki wygląd. Tak, dobrze się domyślasz, to on cię przywitał na początku. Przybiera różne buźki, ale ta jest jego ulubioną. Kiedy Matka zajmuje się papierkową robotą, on zajmuje się mediatorstwem, negocjacjami i pośrednictwem z uwagi na jego wyrozumiałość i talentem do rozmów.Wielki brat
To tylko potoczne imię i nie ma powodów do obaw o przymusową inwigilację. Jego bardziej pieszczotliwa nazwa to Starszak. Zajmuje się kamerami i ochroną systemów w bazie głównej. Od czasu do czasu potowarzyszy rodzicom w ich codziennych czynnościach. Jego reprezentuje tylko obrazek.


Młodsza Siostra
Jest nowa, więc mało o niej informacji. Stworzona po to, by wysyłać ją w zwiady pod różną formą wśród mieszkańców i obserwować jak przebiega egzystencja The Asylum.


Zhenia Krutovy
Bliski emerytury były generał rosyjskiego specnazu. Obecnie zajmuje stanowisko ministra od spraw ochrony narodowej. Osoba często zapraszana również do obrad na temat ważnych decyzji. Do każdej okazji ubiera się ceremonialnie. Słowiański typ mężczyzny; zielone oczy, jasna karnacja, i gdzieniegdzie jeszcze blond włosy. Jest mutantem, przez co nie jest zwyczajnym sędziwym staruszkiem. Ba! Ten byk ma bicepsy grubsze od łydek młodszych zastępców. Rodzice byli ludźmi. Narazili się na promieniowanie kiedy Zhenia był w łonie matki. Oni oczywiście zmarli na skutek choroby popromiennej.

Igor Rozstankiewicz
Więzienny strażnik. Także Słowianin, tyle że brunet z niebieskimi oczami. Młody, wysportowany, lecz z niewielkim brzuszkiem po wieczornych piwkach. Przy jego wzroście (metr 93) wygląda jakby był co najmniej w 4 miesiącu ciąży. Wielki plus u niego to kontrola grawitacji przeciwnika siłą umysłu. Krótko mówiąc nie potrzebuje siły by uspokoić atakującego więźnia.

Ingrid Sigharten
Starsza pani sprzątaczka na pół etatu. Otyła, niska i farbuje resztki włosów na marchewkową pomarańcz. Ludzie twierdzą, że jest szpiegiem pod przykrywką albo choruje na demencję, ponieważ każdemu mówi, że pochodzi z Niemiec... które zmieciono z ziemi w 2118. Miła, ale w rozmowach z nią czuć dziwną, krępującą atmosferę. Tak jakby zaraz miała wyskoczyć na ciebie z mackami...

Sven Okulski
Szwed o polskim nazwisku dziada-pradziada. Robi to co lubi - jest bibliotekarzem. Był raz podejrzewany o spisek, lecz nie mieli na niego dowodów. Czemu? Ponieważ ten cherlawy pan całymi dniami przesiaduje na dziwnych stronach internetowych, bądź z nosem w książkach o teoriach spiskowych. Czasem zamiast tego powinien udać się pod prysznic... i do okulisty po nowe oprawki. A potem do fryzjera, który okiełznałby jego czarne strąki po ramiona. Dziwny z niego człowiek nieco.

Atalia Pinkus
Izraelska reprezentantka biznesmenów. Jedna z tych ważniejszych przedstawicieli. Nie posiada ponadprzeciętnej urody, za to wyszła szczęśliwie za mąż i urodziła czworo dzieci. Kobieta świeżo przekroczyła próg 40-stu lat.

Marco Lynch
Podstarzały naukowiec. Trochę ma nierówno pod sufitem. Wiek robi swoje. Mimo to wciąż zapraszają go na ważne konferencje i proponują współprace. Stworzył dla wojska mnóstwo nowoczesnej broni oraz androidy zdolne do regeneracji. Włożył cały swój trud w pomoc Rodzinie.

C4A


Od ~Amber:

Piotr Ignacy Podolski

Artysta specjalizujący się malarstwie historycznym. Inspiruje się głównie Matejką, lecz nie ogranicza się do portretowania jedynie polskich postaci. Jego prace cieszą się stosunkowo dużym uznaniem w kręgach artystycznych, jednak w jego przypadku nie jest to równoznaczne z wielką fortuną. Właściwie to zarabia grosze i już dawno byłby zbankrutował, gdyby mecenatem nie objęła go Andromeda. W obyciu Piotr jest zazwyczaj przyjazny i skory do rozmowy na każdy temat. Lubi czasem wypić i pokazywać się w towarzystwie ładnych kobiet, lecz niech cię to nie zmyli! Nigdy nie zdradził by swojej żony, Marie, z którą ma dwójkę dzieci, Béatrice (9 lat) i Hektora (12 lat) – mutanty klasy B.
-Do adopcji:

Opisy mogą się zmienić (głównie dodając coś). Czekamy również na wasze propozycje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Szablon wykonała Sasame Ka z Panda Graphics