Informacje

-Jak dodać opowiadanie?
Napisane opowiadanie należy wysłać na nasz kontakt:
Howrse.pl : Gejsza. (z kropką na końcu)    bądź   Mefcio
E-mail: wiktoriadrelich29@outlook.com   bądź  no.nie.rozumiem@gmail.com
GG: 51288721
Dodatkowo:
-opowiadanie nie musi być skierowane do konkretnej osoby (na końcu dodaj <Ktoś?> <Ktosiu?> jeżeli chcesz, żeby ktokolwiek na nie odpowiedział);
-na opowiadanie napisane tak jak powyżej może odpisać kilka osób;
-jeżeli chcesz zawrzeć w tekście myśli postaci napisz je pomiędzy '*' (tj. tekst *myśl* tekst), pod czas wstawiania myśl zostanie napisana kursywą.

-Ciąża i dzieci.
Brzemienność trwa miesiąc od zapłodnienia. W trakcie można ją przerwać. Dzieci urodzone w The Asylum muszą mieć matkę i ojca (żywych). (1 STĄD) Możliwe jest korzystanie z usług surogatek i dawców nasienia. Dzieckiem jest się do 15 roku życia. Właściciele ustalają kiedy stwór się zestarzeje do tego wieku. Można pisać opowiadania dzieckiem. Dziecko da się również adoptować od innych członków, lub samemu stworzyć mu formularz.

-Śmierć postaci.
Umrzeć można na wiele sposobów. Jest możliwość zamówić kogoś, kto zabija na życzenie. Wtedy jednak trzeba powiadomić o tym Rodzinę. Inaczej i zleceniodawca i zleceniobiorca poniosą karę.

-Związek.
Gdy dwie postacie zakochają się w sobie z wzajemnością właściciele ich muszą o tym poinformować Nas. Wtem ich status życia miłosnego zostanie zmieniony.

-Baza główna.
Dostęp do niej ma każdy, lecz nie na wszystkie piętra. Rodzina na podstawie stażu postaci decyduje kto gdzie może przebywać w ich "domu".

-Wzrost i wiek.
Stwory na The Asylum starzeją się i rosną w normalnym tempie. Wyjątkami są kosmici w naturalnej formie oraz mutanty na których prowadzono testy związane ze starzeniem się i hormonami wzrostu.

-Więzienie.
Tak, można tu trafić za kraty nie stosując się do zasad. Długość kary zależy od złamanych przepisów. Niektóre, te drobne, nie są brane pod uwagę. Kajdanki nie są przeszkodą w pisaniu. Jednak musi być wspomniane to w akcji opowiadań (w tytule musi być "<postać> i życie zza krat"), bądź w osobnym opowiadaniu. (4 UCIECZKI) Ot, małe utrudnienie ze strony administracji. Inaczej grozi to dodaniem punktu do Upomnień, jako iż będzie to uznane za próbę odstąpienia od wyroku sądu Rodziny. Okres zapuszkowania waha się od 1 dnia do 2 tygodni. Kara zaczyna się od dnia, w którym opowiadanie ujrzy światło dzienne na głównej stronie. Wcześniej dostaje się powiadomienie.

-Upomnienia.
Ten punkt oznacza ilość razy, kiedy admin upominał właściciela postaci o opowiadania lub stosowanie się do zasad. 5 upomnień oznacza odejście. Za każde opowiadanie odejmowany jest 1 punkt.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Szablon wykonała Sasame Ka z Panda Graphics