czwartek, 14 grudnia 2017

Wilhelmina Unusual

Oni~girl by eserioart

Upomnienia: 0

"Jeśli nie możesz dziś nikogo kochać, przynajmniej postaraj się nikogo nie krzywdzić." 
- Stephen King

Wilhelmina Unusual, dla niektórych Will, William, Willi spotkała się z wieloma przekształceniami jej imienia.
Zazwyczaj przedstawia się jako Will Un. Urodziła się można powiedzieć, że po drugiej stronie planety. Nigdy nie słyszała o takim miejscu jak The Asylum, rebelianci ani Rodzina. Mieszkała w niedużej chatce pośród zniszczonego lasu z matką oraz bratem, ojca nigdy nie widziała, nie zdążyła go poznać. W dzień przed jej narodzinami postanowił zniknąć, może postanowił zostać cieniem na zawsze? Może teraz kryje się gdzie jako cień człowieka.. Matka nie opiekowała się nią długo bo do 12 roku życia. Wilhelmina znalazła martwą matkę na nadwornej kanapie. Obok niej leżała szklanka w niewielkiej kałuży wody. Dziewczyna niedowierzająca podniosła szklankę, która zaczęła ja palić w dłonie - woda, która była poświęcona. To było celowe, ktoś wszystką wodę w zasięgu 20 km "skaził". Wilhelmina i jej piętnastoletni brat Vic musieli opuścić dom. Długo szukali dobrego miejsca. Miesiąc wędrówki wystarczył aby znaleźć odpowiednią jaskinię, w której można było przeżyć. Byli daleko od domu, dziwne gatunki zmutowanych zwierząt oraz roślinność pokazała im to. Ich głównym pożywieniem było mięso ze zwierzęcia, które przypominało lisa z kolcami jeża oraz dusze, zagubionych ludzi, którzy uciekali przed skażonymi terenami.
Żyła w tamtym miejscu siedem lat, szukając także innego miejsca, istot, demonów. Opanowując łucznictwo do poziomu idealnego. Nic co stało, biegło i leciało nie było dla niej problemem. Szkoliła się w demonicznych sztuczkach takich jak bardzo szybkie poruszanie się, zamienianie w cień oraz opuszczanie własnego ciała, które leżało swobodnie i bez życia do czasu jak do niego nie wróci. Jej brat zginą w wydarzeniu, którego ona nadal nie rozumie. Nie chce raczej o tym wspominać, a tym bardziej opowiadać.
Wiele lat kryła się pod postacią cienia(nie starzejąc się) uciekając od zagłady, która ją przerażała i zabiła wszystkich, których kochała.

"Z przeszłością należy się rozstać nie dlatego że jest zła, ale że jest martwa"
- Anthony DeMello 

Jest niewysoką (162 cm) fioletowłosą dziewczyną z czerwonymi oczami oraz delikatnie zakręconymi rogami, których nienawidzi. Ma delikatny mocny głos (Dua Lipa)

"Change my name, shave my head
Tell my friends that I’m dead" 
- Gustav Ahr

Will, raczej dziewczyna, którą trzeba poznać. Jest zmienna jak miesiąc, codziennie z innym nastawieniem do świata i otaczających ją osób. Raz jest miła i pogodna, a zaraz staje się wredna i zlewa wszystkich dookoła. Ma iście demoniczny charakter. Często bywa po prostu wredna.

Night Sky Demon Horse by apeldille
Ma fajnego i milusiego kucysia, który zawsze jest gdzieś w pobliżu. Nic nadzwyczajnego, to tylko demoniczy konik, jest z nią bardzo związany, ona z nim także.
Pracuje w Asylum jako lekarz. Dorabia jako artystka (z zamiłowaniem do malarstwa)
Kontakt: Flika1121 (hw)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Szablon wykonała Sasame Ka z Panda Graphics