środa, 10 stycznia 2018

Fuyu Tsumetai

„Jeśli życie jest jak ptak to moje jest nielotem.”

Fuyu Tsumetai
kobieta
17 zim
człowiek
uczennica liceum

Córka dwójki znanych lekarzy, która wiedzie życie niczym ptak zamknięty w klatce. Pomimo tego, że jest bogata i posiada wszystko to czego tylko zapragnie nie posiada tak naprawdę nic.
Fuyu jest oczkiem w głowie rodziców. Są zbyt opiekuńczy oraz mają bardzo wysokie wymagania. Ich dziecko musi być we wszystkim najlepsze i musi mieć wszystko co najlepsze. Czasami młoda dama czuje się jak trofeum, które mogłoby wisieć na ścianie żeby znajomi rodziców mogli je oglądać.
Rodzice jeszcze nigdy się nie zawiedli. Fuyu odnosi w szkole same sukcesy, wygrywa konkursy, zawody, prezentuje rodzinę z najlepszej możliwej strony ukrywając przy tym prawdziwą sytuację w domu Tsumetai. Codzienne kłótnie i wrzaski odbijają się na małej Fuyu. Często traktowana jest jak przedmiot, na którym można się wyżyć. Kiedy wszystko się uspokoi rodzina Tsumetai wraca do codzienności. Jak gdyby nigdy nic się nie stało.
Brak przyjaciół odbił się na jej psychice. Z racji iż Fuyu musi być najlepsza całe dnie spędza na nauce. Przez to wszystko zdarza jej się czasami rozmawiać z wymyślonym zwierzęcym przyjacielem. Yang to mała śnieżna fretka, która wspiera na duchu swoją twórczynię. Oczywiście rozmowa z towarzyszem odbywa się tylko i wyłącznie kiedy białowłosa jest sama. Nie chce zostać wysłana przez rodziców do psychiatry. W każdym razie Yang towarzyszy jej bez przerwy i pomaga zmagać się z trudami tego świata.
Złote dziecko, gdyż tak wiele osób nazywa Fuyu, jest wszechstronnie uzdolniona. Od 6 roku życia trenuje balet. Została doceniona przez wielu krytyków, którzy proponowali jej udział w przeróżnych spektaklach. Rodzice nie zgodzili się. Posiada przepiękny głos, który dostrzegł jej nauczyciel muzyki. Zaproponował jej zostanie muzykiem. Rodzice nie zgodzili się. To samo tyczy się gry na pianinie i skrzypcach. Ich celem było stworzenie z córki bytu idealnego, który swoją przyszłość będzie wiązać z leczeniem ludzi. Nie takimi błahostkami.
Zbierając to wszystko w całość. Fuyu jest człowiekiem, który nie ma prawa decydować o własnym losie. Jest sterowana przez rodziców, którzy chcą dla niej „jak najlepiej” i nie dostrzegają smutku w oczach własnej córki.
Białowłosa piękność mierzy niecałe 163 cm. Ma delikatną niedowagę, która nie została wykryta przez rodziców. Są zbyt zajęci żeby zwracać na to uwagę. Dlaczego jest tak chudziutka? Nie ma czasu na jedzenie odpowiednich posiłków. Żyje w ciągłym biegu. Chodzi z jednych zajęć na drugie, przez co w jej planie dnia ciężko znaleźć wolną chwilę żeby usiąść i zjeść na spokojnie.
Przepiękne, białe włosy sięgają jej do kolan. Wygląda niczym roszpunka. Bardzo je kocha i prędzej dałaby sobie rękę uciąć niż pozwolić na skrócenie swoich cudownych włosów.
Jej skóra jest bardzo blada. Na uroczej twarzy brak jakichkolwiek niedoskonałości. Oczka, którymi patrzy na świat przybierają kolor błękitnego nieba. Wielu ludzi dziwi się, że ludzkie  tęczówki mogą przybrać tak niesamowity kolor.
Fuyu jest obiektem westchnień wielu uczniów ze swojej szkoły jak i przechodniów, których minie na ulicy. Tylko to mogą zrobić. Dziewczyna nie ma prawa zakochiwać się. Partnera znajdą jej rodzice.
To człowiek idealny stworzony naturalnie bez ingerencji technologii.

Upomnienia: 0
Właściciel: 63149781 (GG)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Szablon wykonała Sasame Ka z Panda Graphics